Wigilia dla Osób Samotnych   admin

Po raz 25-ty odbyła się 23 grudnia 2010 r. organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczurowej "Wigilia dla Osób Samotnych".

Osoby samotne z terenu naszej Gminy spotkały się na tradycyjnej już Wigilii. Na Sali Tańca w Szczurowej o godz. 11.30 została odprawiona przez ks. Proboszcza Wiesława Majkę Msza św. Koncelebrował Mszę św. ks. Kanonik Stanisław Ryczek, rezydent z Woli Przemykowskiej. Była wcześniej okazja do Spowiedzi świętej.
Następnie uczestnicy składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Swoje życzenia skierowali do wszystkich ks. Proboszcz, Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewski i Przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Tyrcha. Po życzeniach wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.
Osobom samotnym dojazd zapewniły, jak corocznie Ochotnicze Straże Pożarne. Wszyscy na zakończenie otrzymali drobny upominek pod choinkę.