-----> WITAMY w PARAFII w SZCZUROWEJ <-----

Kolednicy Misyjni 2010   admin

Posłanie Kolędników Misyjnych 2010

26 grudnia 2010 r. na Mszy św. o godz. 10.30 ks. Krzysztof dokonał rozesłania Kolędników Misyjnych, którzy następnie udali się do naszych domów.

W tym roku, kolędnicy misyjni, zebranymi ofiarami, wesprą kilka projektów, które związane są z pracą naszych księży w Republice Konga, Republice Środkowoafrykańskiej, Brazylii, Peru, projekty sióstr misjonarek z Republiki Konga, Kamerunu i Boliwii oraz projekt papieski dla Ugandy w ramach funduszu PDMD.

Hasło tegorocznego kolędowania brzmi: „Amolenge mingi a so mingi” – tzn. „Wiele dzieci na świecie bardzo cierpi”.
Tutaj można zapoznać się z projektami złożonymi przez misjonarzy do Diecezjalnego Dzieła Misyjnego w Tarnowie, które kieruje całym przedsięwzięciem.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w dzieło Kolędników Misyjnych w tym roku. Szczególnie dziękujemy Ks. Krzysztofowi i Siostrze Edmundzie.

Grupy kolędników misyjnych:
Gr. I (Krakowska płd.): Dawid Pawlik, Wiktoria Pawlik, Mikołaj Pawlik, Ola Daniel, Magda Daniel, Bartek Daniel, Beata Pawlik.
Gr. II (Krakowska płn.): Katarzyna Machalska, Ola Wójcik, Mateusz Machalski, Hubert Czachor, Basia Giemza, Emilka Machalska.
Gr. III (Lwowska płd.): Kuba Kozdrój, Marek Waligóra, Mateusz Waligóra, Łukasz Barnacki.
Gr. IV (Lwowska płn.): Ewa Antos, Anna Antos, Angelika Jarosz, Karolina Stąsiek, Szczepan Lupa, Michał Lupa, Piotr Antos.
Gr. V (Rylowa): Paulina Wojnicka, Anita Bratko, Albert Bratko, Ewa Kucmierz, Karol Kucmierz, Marcin Wojnicki, Joanna Kuryło.
Gr. VI (Górka): Karina Poznan, Oliwia Wiecha.
Gr. VII (Górka): Agnieszka Skrzyńska, Kamil Skrzyński, Karolina Gurak.
Gr. VIII (Rajsko): Piotr Gałek, Gabriela Worek, Adrian Rębacz, Sebastian Jarecki, Natalia Kapusta, Barbara Policht, Justyna Gałek, Paulina Walas, Dominika Hanek.

ZOBACZ GALERIĘ!!!

Modlitwa rozesłania kolędników misyjnych

K: Wspomożenie nasze w imieniu Pana.
W: Który stworzył niebo i ziemię.

Módlmy się:
Prosimy Cię, Panie Boże, pobłogosław + te dzieci, które, jako kolędnicy misyjni, pragną z radością głosić wieść o narodzeniu Twojego Syna. Niech zaniosą Twoje błogosławieństwo do wszystkich domów naszej parafii, a dla tych, którzy je przyjmą, niech stanie się ono źródłem otwarcia na ludzi nie znających Ewangelii. Niech uwrażliwiają nasze serca na potrzeby dzieci, które Ciebie nie znają, żyjąc w nędzy duchowej i materialnej.
Niech to kolędowanie zbliży nas wszystkich do Chrystusa i przez to, przyczyni się do poznania Twojej miłości, przez dzieci z Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Boliwii, Brazylii, Peru i Ugandy. Prosimy Cię o to, przez Twego Nowonarodzonego Syna. Amen.