Zaproszenie na Bankiet Charytatywny   admin

W pierwszych dniach lutego przedstawiciele naszej parafii udadzą się z wizytą do Rodaków w USA. Punktem centralnym wizyty będzie zorganizowany 5 lutego br. przez Towarzystwo Ratunkowe Szczurowa w Chicago bankiet charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na remont kościoła parafialnego w Szczurowej.

Spotkanie będzie okazją do wyrażenia wdzięczności Rodakom za ich dotychczasową pomoc dla naszej parafii oraz poinformowania o naszych planach na przyszłość.

PROSIMY O PRZEKAZANIE KREWNYM MIESZKAJĄCYM W USA INFORMACJI O TAKIM SPOTKANIU I ZAPROSZENIE ICH W NASZYM IMIENIU!

ZAPROSZENIE ZARZĄDU TOWARZYSTWA RATUNKOWEGO SZCZUROWA W CHICAGO

Towarzystwo Ratunkowe Szczurowa w Chicago ma zaszczyt zaprosić Państwa na Bankiet Charytatywny dnia 5 lutego 2011 roku o godz. 19:00 w Salach Bankietowych "JOLLY INN" przy 6501 W. Irving Park Road, Chicago, IL
Całkowity dochód z bankietu będzie przekazany na remont kościoła parafialnego w Szczurowej. Wasza obecność pomoże w tym trudnym przedsięwzięciu. Nasz Kościół wymaga w najbliższym czasie znacznych inwestycji finansowych.
Na Bankiet przybędą zaproszeni goście z Polski: Ksiądz Proboszcz, przedstawiciele Caritas Szczurowa oraz Sołtys. Jeżeli pozwolą obowiązki przybędzie również Wójt Gminy Szczurowa. Zaproszeni goście przybędą na własny koszt.
Prosimy Was o liczne przybycie!

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

5 luty (Sobota) 2011 r.
Sale Bankietowe "JOLLY INN" przy 6501 W. Irving Park Road, Chicago, IL

Godz. 19:00
Rozpoczęcie - wprowadzenie sztandaru Klubowego w asyście Kosynierów Fundacji Parafii Strzelce Wielkie. Odśpiewanie hymnów
Godz. 19:10
Powitanie osób przybyłych na Bankiet Charytatywny przez Prezesa Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa w Chicago
Godz. 19:15
Przemówienia osób przybyłych z Polski
Godz. 19:45
Obiad
Godz. 20:30
Wspólna zabawa

6 luty (Niedziela) 2011 r.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy 5835 W. Irving Park Road, Chicago, IL

Godz. 13:00
Msza św. koncelebrowana przez Proboszcza Parafii Szczurowa ks. Wiesława Majkę w intencji Członków Towarzystwa oraz Rodaków mieszkających w USA
Godz. 14:15
Wspólny obiad osób uczestniczących w Mszy św. w Restauracji "JOOLY INN"

Serdecznie zapraszamy jeszcze raz do wzięcia udziału w Mszy św. oraz wspólnym obiedzie!

Szczegóły i informacje o zamawianiu biletów
na stronie internetowej Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa