Jubileusz Małżeństw   admin

21 maja 2011 r. odprawiona została Msza św. dziękczynna w intencji małżonków przeżywających w tym roku złoty i srebrny jubileusz małżeństwa.

Podczas Mszy św. złoty jubileusz świętowali państwo: Czesława i Stanisław Giemza oraz Maria i Franciszek Moskal, natomiast srebrny: Krystyna i Zdzisław Jędrzejek, Elżbieta i Stanisław Cieśla, Krystyna i Stanisław Antos oraz Dorota i Jerzy Jarosz.
Jubilaci po wysłuchaniu okolicznościowego kazania ks. Proboszcza odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie. Jubilaci otrzymali list gratulacyjny wraz z błogosławieństwem Ks. Biskupa Ordynariusza, krzyż, różańce oraz czerwone róże.
Uroczystość pomogli zorganizować członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
Zobacz Galerię!!!