-----> WITAMY w PARAFII w SZCZUROWEJ <-----





Odwiedziło nas:
00769960

 kancelaria
 

Witamy na stronie
Parafii św. Bartłomieja Apostoła

w Szczurowej!

 

   
       

 


Święte Triduum Paschalne 2012   admin

TRIDUUM SACRUM w naszej parafii
Zobacz program i asystę LSO

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW I ADORACJI

Wielki Czwartek:
18.00 - Msza św. Wieczerzy Pańskiej
Po Mszy św. przeniesienie Najśw. Sakramentu do „ciemnicy" i adoracje:
20.00 - Rylowa, Podrylowie, Wągroda Myślenice
21.00 - Zakręcie, Włoszyn, Brzezinki Wągroda
22.00 - Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
23.00 - młodzież

Wielki Piątek:
Adoracje:
6.00 - adoracja prywatna
7.00 - Godzinki o Męce Pańskiej
8.00 - kandydaci do S. Bierzmowania
9.00 - młodzież z klas I i II Gimnazjum
10.00 - dzieci z klas V i VI
11.00 - dzieci z klas II, III i IV
12.00 - 16.00 adoracja prywatna
16.00 Droga Krzyżowa, liturgia Męki Pańskiej (Liturgia słowa, adoracja krzyża, Komunia św., przeniesienie Najśw. Sakramentu do Grobu Pańskiego) i Gorzkie Żale - 3 części.
Adoracje:
20.00 - Rynek, Krakowska, Lwowska
21.00 - Parafialny Oddział CARITAS
22.00 - niewiasty i mężczyźni
23.00 - młodzież

Wielka Sobota:
7.00 - poświęcenie wody i adoracja prywatna
8.00, 9.00, 10.00 i 11.00 - poświęcenie pokarmów
10.00 - poświęcenie pokarmów na Rylowej i Włoszynie
11.00 - poświęcenie pokarmów w Rajsku i Górce
12.00 - adoracja przedszkolaków i poświęcenie pokarmów
20.00 - Wigilia Paschalna i procesja rezurekcyjna


ASYSTA NA TRIDUUM SACRUM

WIELKI CZWARTEK
Komentator: Dziąćko Mateusz
Czytanie I: Kijak Łukasz
Czytanie II: Kozdrój Jakub
Modlitwa wiernych: Mordarski Dominik
Krzyż: Pawlik Dawid
Akolitki: Bartek Oleksy, Wojciech Krasnopolski
Ministranci: Albert Bratko, Bartłomiej Gofron
Kadzidło: Curyło Tomasz, Rębacz Paweł
Gong: Karol Kucmierz
Dzwonki: Maciej Waligóra, Sławek Giemza
Sygnaturka: Szczepan Lupa

WIELKI PIĄTEK
Komentator: Dziąćko Mateusz
Czytanie I: Dominik Mordarski
Czytanie II: Adrian Gałek
Adoracja Krzyża: Kijak Łukasz
Kadzidło: Curyło Tomasz, Rębacz Paweł
Akolitki: Sławek Giemza, Karol Kucmierz
Kołatki: Mateusz Waligóra, Bartek Gofron

WIELKA SOBOTA
Ognisko: Jakub Wojnicki, Jakub Kozdrój
Paschał: Piękosz Piotr, Prokopek Karol (tacka)
Mszał i mikrofon: Kijak Łukasz, Kotniewicz Bartosz
Kropidło: Cieśla Wojciech
Kadzidło: Curyło Tomasz, Rębacz Paweł
Woda (paschał): Garncarz Wojciech
Komentator: Dziąćko Mateusz
Czytanie I: Rębacz Paweł
Czytanie II: Kijak Łukasz
Czytanie III: Piękosz Piotr
Czytanie IV: Curyło Tomasz
Modlitwa wiernych: Mordarski Dominik
Ministranci: Mateusz Waligóra, Marcin Wojnicki
Akolitki: Maciej Waligóra, Jakub Kuryło
Gong: Piotr Wojnicki
Dzwonki: Piotr Daniel
Sygnaturka: Wojciech Krasnopolski

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU LSO

WIELKI CZWARTEK - Adoracja w Ciemnicy:
20.00-20.30: Mateusz Niewola, Marek Waligóra
20.30-21.00: Kuba Kozdrój, Kuba Wojnicki
21.00-21.30: Karol Prokopek, Wojciech Cieśla
21.30-22.00: Kacper Krasnopolski, Adrian Gałek
22.00-22.30: Łukasz Barnacki, Dawid Pawlik
22.30-23.00: Bartosz Kotniewicz, Mateusz Grzesik
23.00-23.30: Wojciech Garncarz, Patryk Prus
23.30-24.00: Dominik Mordarski, Mateusz Dziąćko

WIELKI PIĄTEK - Adoracja w Ciemnicy:
7.00-8.00: Wojciech Krasnopolski, Marcin Wojnicki
8.00-9.00: Sławomir Giemza, Piotr Wojnicki
9.00-10.00: Bartłomiej Gofron, Mateusz Waligóra
10.00-11.00: Karol Kucmierz, Albert Bratko
11.00-12.00: Bartłomiej Oleksy, Piotr Daniel
12.00-13.00: Maciej Waligóra, Jakub Kuryło
13.00-14.00: Arkadiusz Sternowski, Piotr Juszczyk
14.00-15.00: Szczepan Lupa, Dawid Antos
15.00-16.00: Michał Lupa, Michał Wojnicki

WIELKI PIĄTEK - Adoracja przy Grobie Pańskim:
19.00-20.00: Mateusz Niewola, Marek Waligóra
20.00-21.00: Kuba Kozdrój, Kuba Wojnicki
21.00-22.00: Karol Prokopek, Wojciech Cieśla
22.00-23.00: Kacper Krasnopolski, Adrian Gałek
23.00-24.00: Tomasz Curyło, Paweł Rębacz

WIELKA SOBOTA - Adoracja przy Grobie Pańskim:
7.00-8.00: Karol Kucmierz, Albert Bratko
8.00-9.00: Maciej Waligóra, Jakub Kuryło
9.00-10.00: Bartłomiej Oleksy, Piotr Daniel
10.00-11.00: Szczepan Lupa, Dawid Antos
11.00-12.00: Bartłomiej Gofron, Mateusz Waligóra
12.00-13.00: Wojciech Krasnopolski, Marcin Wojnicki
13.00-14.00: Sławomir Giemza, Piotr Wojnicki
14.00-15.00: Łukasz Kijak, Piotr Piękosz
15.00-16.00: Dominik Mordarski, Mateusz Dziąćko
16.00-17.00: Łukasz Barnacki, Dawid Pawlik
17.00-18.00: Bartosz Kotniewicz, Mateusz Grzesik
18.00-19.00: Patryk Prus, Wojciech Garncarz

Kontakt z administratorem                                                                                         Panel administracyjny
Szczurowa, wrzesień 2010