-----> WITAMY w PARAFII w SZCZUROWEJ <-----

Życzenia Wielkanocne   admin

Wiemy, żeś zmartwychwstał, że ten cud prawdziwy,
O Królu Zwycięzco, bądź nam miłościwy.

(Sekwencja)

DRODZY PARAFIANIE! DRODZY RODACY!

Radosne „Alleluja” jest dzisiaj na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania z Jezusem Zmartwychwstałym.

Rozważając wydarzenia związane z realizacją zbawczego dzieła Chrystusa życzymy Wszystkim, by Zwycięski Pan był mocą, wsparciem i ostoją, by każdy dzień był opromieniony blaskiem Wielkanocnego Baranka.
Przyjmijcie nasze życzenia. Przezywając te święta jako ludzie wierzący, pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęła nasze serce i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze.

Wasi duszpasterze