Bierzmowanie w Szczurowej 2012   admin

25 maja 2012 r. w naszym kościele parafialnym młodzież klas trzecich gimnazjum z parafii Drwinia, Niedzieliska, Strzelce Wielkie i Szczurowej przyjęła Sakrament Bierzmowania. Mszy świętej przewodniczył, wygłosił okolicznościowe kazanie oraz udzielił Sakramentu Bierzmowania Ks. Bp Janusz Kaleta z Kazachstanu.

Zobacz GALERIĘ zdjęć!!!
Czytaj =>
Mszę świętą koncelebrowali Księża Proboszczowie kandydatów do Bierzmowania: Ks. Roman Kopacz z Drwini, Ks. Józef Masłoń z Niedzielisk i Nasz Ksiądz Proboszcz Wiesław Majka. Obecny był także Ks. Dziekan Stanisław Tabiś ze Strzelec Wielkich.
Sakrament bierzmowania przyjęło: 15 osób z Drwini, 7 z Niedzielisk, 13 ze Strzelec Wielkich, 21 ze Szczurowej i 1 z Borzecina. Łącznie 57 uczniów.

Aby pobrać zdjęcie z galerii –> po otwarciu galerii na miniaturce wybrać „otwórz w nowym oknie lub karcie”. Wtedy można zapisać zdjęcie na dysk.