Pożegnanie Księdza Marcina   admin

29 lipca 2012 r. o godz. 10.30 uroczyście pożegnaliśmy Księdza Marcina, który był wikariuszem w naszej parafii od 2007 roku.

Zobacz GALERIĘ zdjęć!!!

Czytaj =>

Ksiądz Marcin odpowiedzialny był za lektorów, grupę młodzieżową, zespół muzyczny „Amicitia” oraz przygotowanie do bierzmowania. Prowadził również katechizacje w Publicznym Gimnazjum w Szczurowej oraz stronę internetową parafii. Od 2010 r. był Dekanalnym Duszpasterzem Młodzieży.
Księdza Marcina w imieniu całej parafii żegnali przedstawiciele Rady Parafialnej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Caritas, lektorów, grupy apostolskiej i DSM.
Dziękujemy Księże Marcinie za 5 lat pracy dla naszej parafii i życzymy dalszej owocnej posługi kapłańskiej!
Szczęść Boże!