-----> WITAMY w PARAFII w SZCZUROWEJ <-----

Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej   admin

W niedzielę 7 października 2012r. przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Uroczystej Mszy św. z procesją przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Kanonik Antoni Zoń proboszcz w Grobli.

Zobacz GALERIĘ zdjęć!!!

Czytaj =>
Dziękujemy Ks. Kanonikowi za przewodniczenie Uroczystości. Życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej posłudze kapłańskiej i zapewniamy o naszej modlitwie.
Dziękujemy tym, którzy przygotowali ołtarze, Pani Jadwidze Rakoczy za piękny śpiew międzylekcyjny. Dziękujemy Siostrom Zakonnym, Ministrantom, Lektorom, DSM, Paniom niosącym feretrony i tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i uświetnili Uroczystość Odpustową.