Przedświąteczna działalność CARITAS    admin

Parafialny Oddział CARITAS zorganizował zbiórkę żywności na Święta Bożego Narodzenia dla rodzin potrzebujących pomocy.

Zbiórka została przeprowadzona w sklepach: LEWIATAN, DOMU TOWAROWYM, Delikatesach Państwa WOJNICKICH, Delikatesach CENTRUM a także w sklepach w Górce, Rylowej i w Rajsku. Dary można też było składać w kościele do przygotowanego kosza oraz w biurze CARITAS.Dzięki zbiórce zebrano: 97 kg cukru, 96 kg mąki, 200 makaronów i wiele innych produktów. Zebrana żywność została przekazana 48 rodzinom.
W zbiórce pomagali młodzi wolontariusze z gimnazjum i szkoły podstawowej.
Przez cały rok Parafialny Oddział CARITAS wspiera żywnością 65 rodzin z naszej parafii.
Niech Pan Bóg wynagrodzi wasze ogromne serca przepełnione miłością bliźniego.