Lektorzy Mistrzami... Dekanatu Uście Solne w piłce nożnej   admin

Dnia 22 VI 2013 na Orliku w Szczurowej odbył się turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Nasi ministranci okazali się bardzo gościnni i zajęli piąte miejsce otrzymując nagrodę fair play. W kategorii ministrantów zwyciężyła Grobla, II miejsce Uście Solne, III Drwinia.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Natomiast w kategorii lektorów ze szkoły gimnazjalnej zwyciężyli Lektorzy ze Szczurowej w składzie Mateusz Niewola, Sebastian Jarecki, Dawid Pawlik, Bartłomiej Gofron, Wojciech Cieśla, Adrian Gałek, Bartosz Kotniewicz i Łukasz Barnacki. Drugie miejsce zajęli lektorzy ze Strzelec Wielkich a Trzecie z parafii Grobla. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Niewola, najwięcej bramek strzelili Łukasz Barnacki, Bartosz Kotniewicz i Mariusz Kozak.