Niedziela Palmowa Młodych   admin

13 IV 2014 w Niedzielę Palmową młodzież z naszego dekanatu uczestniczyła w Święcie Młodych w Tarnowie. Po koncercie Ewangelizacyjnym i drodze krzyżowej ulicami miasta, w kościele bł. Karoliny odbyła się Msza Święta pod przewodnictwem Ks Bp Andrzeja Jeża. Podczas uroczystości została przekazana młodzieży "Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia", której światło dotrze do każdej parafii i rodziny w naszej diecezji na dzień kanonizacji bł Jana Pawła II.

Uroczystości w Tarnowie
Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia

Ponadto każdy z uczestników dostał "Miserikordynę". W opakowaniu znajduje się różaniec i instrukcja jak stosować ten "duchowy lek".

Delegacja z naszej parafii z Ks. Biskupem