Wyprawa na Babią Górę   admin

W ubiegłą sobotę 16 września do Królowej Beskidów, jak zwykle zwie się Babią Górę, wyruszyła grupa parafian z Księdzem Proboszczem Wiesławem Majką na czele. Wędrowców nie zraziła dość niska temperatura i siąpiący deszcz. Ci, którzy wybrali się z Księdzem Proboszczem mimo nieco niesprzyjających warunków na pewno nie żałowali podjętej decyzji.

Zobacz zdjęcia

Chłód i niewygody zrekompensowało przebywanie na łonie natury, a także urokliwa babiogórska przyroda.

Ci, którzy pojechali z Księdzem Proboszczem, by z wysokości 1725 m.n.p.m popatrzeć na piękno otaczającego świata, myśląc o górach zapewne zacytowaliby zakochanego w nich bł. Piotra Jerzego Frassatiego, który zwykł mawiać, że: "z każdym dniem coraz bardziej kocham się w górach, ich czar mnie zniewala". Bo tak jest w istocie. Im wyżej się wyjdzie tym bardziej odczuwa się bliskość Stwórcy.
Nasi wędrowcy na pewno już myślą o kolejnej wyprawie!​