Dzisiaj: Msze św. o g. 6.20 Godzinki do Męki Pańskiej. Msze św. o g. 7.00; 9.00
W ciągu tygodnia Msze św. o g. 6.30.
W środę o g. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza św. i prywatna adoracja Najśw. Sakramentu do g. 19.00.
W I czwartek m-ca Msza św. wot. o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanieo g. 6.30 i 17.00. Modlimy się o powołania.
W I piątek m-ca Msze św. o g. 6.30 i po Drodze Krzyżowej o g. 16.30. O g. 19.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież. Modlimy się i ofiarami wspieramy Misje św.
W I sobotę m-ca Msza św. wot. o Niepok. Sercu NMP o g. 6.30. O g. 17.00 Msza św. z niedzieli.
W najbliższą niedzielę o g. 6.20 Godzinki do Męki Pańskiej. Msze św. o g. 7.00; 9.00 i 10.30. Po sumie Droga Krzyżowa. O g. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. o g.16.00. W Rajsku Msza św. o g. 8.00,w Górce Msze św. o g. 9.30. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
1. Bóg zapłać za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.
2. W sobotę święto Św. Kazimierza, Królewicza. W przyszłą niedzielę dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
3. Z racji I piątku m-ca spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w środę i w czwartek od g. 16.30, dla starszych w piątek od g. 16.00 oraz przed każdą Mszą i w czasie adoracji w środę do g. 19.00.
4. Uczniów klas siódmych i ósmych, przygotowujących się do S. Bierzmowania, zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek na g. 19.30.
5. W czwartek po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
6. W sobotę udamy się z posługą do chorych, których prosimy zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii.
7. W piątek i w sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
8. W parafii Szczepanów w najbliższą niedzielę( 5.03) o g. 16.30 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Chętni mogą się już zapisywać. Równocześnie infromujemy, że w ośrodkach rekolekcyjnych prowadzone są weekendowe katechezy przedmałżeńskie.
9. Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zapraszają na koncert, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w wykonaniu muzycznym: Gabriela Fleszara oraz Bartosza „ BRATEK” Wójcika, który odbędzie się dn. 5 marca 2023 r./niedziela/ o g. 17.00 w Sali Widowiskowej GCKCziS w Szczurowej. Wstęp wolny.
10. Spotkania: DSM we wtorek o g. 16.00; schola dziecięco-młodzieżowa w sobotę o g. 9.30.
11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiary na dekorację kościoła. Prosimy, aby troskę o piękno świątyni przejęli Państwo: Maria Nawrot, Stanisława i Piotr Paluch, Swietłana i Piotr Dubowicz, Sabina i Tomasz Kałuża, Artur Podsiadło, Barbara Książek, Agata i Zbigniew Antos, Marta i Jan Maj.