Wizytacja kanoniczna w naszej parafii rozpoczęła się od modlitwy Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego na cmentarzu oraz odwiedzin chorego. O godzinie 16:00 w kościele filialnym w Górce odbyło się uroczyste powitanie i Msza św. z kazaniem pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Następnie miało miejsce spotkanie z Radą Duszpasterską na plebanii. O godzinie 18:00 wierni zgromadzili się w kościele parafialnym, gdzie wspólnie odmówili różaniec, a następnie wysłuchali sprawozdania ks. Proboszcza. Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Stanisława zakończyła ten uroczysty dzień. W niedzielę o godzinie 7:00 odprawiona została Msza św. z kazaniem Księdza Biskupa. Po Mszy św. odbyło się spotkanie z Parafialnym Oddziałem Caritas, Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich i Różami Żywego Różańca. Po Mszy św. o godzinie 9:00 Ksiądz Biskup spotkał się z Chórem Parafialnym GAUDETE, pracownikami Poradni Rodzinnej, Grupą św. O. Pio oraz Rycerzami Kolumba. O godzinie 10:30 odprawiona została Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa, po której nastąpiło oficjalne pożegnanie. Po Mszy św. miało miejsce spotkanie z DSM, LSO oraz scholą. Biskup Stanisław sprawował jeszcze Mszę św. i wygłosił kazanie o godzinie 12:00 w kościele filialnym w Rajsku.