Każdy jubileusz jest wyjątkową okazją do radości i refleksji. Sobotni wieczór był niezwykle szczególny, ponieważ obchodziliśmy podwójny jubileusz: 35 lat pełnienia posługi kapłańskiej oraz 60. urodziny ks. prałata Wiesława, proboszcza naszej parafii.

Mszę świętą w intencji Szanownego Jubilata sprawował ks. Grzegorz. Liturgię ubogaciła grą i śpiewem Schola Parafialna oraz Chór Gautete. Po Mszy św. życzenia złożyli przedstawiciele parafian.

Szanowny Jubilacie,
W tej wyjątkowej chwili, składamy nasze gorące modlitwy Bogu, aby obdarzył Cię obfitością swojego błogosławieństwa. Dziękujemy za poświęcenie i zaangażowanie, które codziennie wkładasz w służbę duszpasterską. Niech Bóg obdarza Cię zdrowiem, mądrością i wytrwałością, abyś mógł dalej prowadzić nas na drodze wiary. Dziękujemy za wszystko, księże Wiesławie i życzymy Ci wiele szczęścia oraz dalszych owocnych lat w służbie Kościoła i parafii.