V Niedziela Zwykła /04.02.2024 r./

Porządek nabożeństw:
Dzisiaj: Msze św. o g. 7.00, 9.00, 10.30 i 16.00.
W Rajsku Msza św. o g. 8.00, a w Górce o g. 9.30.
W ciągu tygodnia: Msze św. rano o g. 6.30. W środę Nowenna do MBNP
o g. 17.00 i Msza św. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do g. 19.00.
W sobotę o g. 17.00 Msza św. z niedzieli. W niedzielę nabożeństwa według stałego porządku.

1. Bóg zapłać za ofiary na cele diecezjalne.
2. Składamy serdeczne podziękowanie Siostrze Mironie, Paniom z chóru GAUDETE, Panu Józefowi Stecowi, druhom z OSP Szczurowa oraz Adrianowi Czuj, Szymonowi Sternowskiemu, Pawłowi Siudutowi, Jakubowi Piękoszowi, oraz Franciszkowi i Janowi Szafrańcom za demontaż dekoracji świątecznej.
3. Dzisiaj ciąg dalszy nabożeństwa 40-godzinnego. Porządek adoracji: godz. 12.00- mieszkańcy Rylowej; godz. 13.00 – mieszkańcy Włoszyna; godz. 14.00 – osoby starsze; godz. 15.00 – Parafialny Zespół CARITAS; godz. 16.00 – Msza św. z nieszporami.
4. W najbliższą niedzielę ciąg dalszy 40-godzinnego nabożeństwa. Przed południem między kolejnymi Mszami św. będzie adoracja prywatna, a od g. 12.00 w najbliższą niedzielę według następującego porządku: g. 12.00 – Myślenice,Wągroda i Rząchowa; godz. 13.00 – Rynek, blok, Brzezinki i Zakręcie; godz. 14.00 – Wspólnota GALILEA z Górki; godz. 15.00 – Chór GAUDETE; g. 16.00 – Msza św. z nieszporami.
5. W piątek o g. 17.00 spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio.
6. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
7. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w najbliższą sobotę na g. 11.00 zapraszamy wszystkich chorych na Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu chorych. Od g. 10.30 będzie możliwość spowiedzi św. Prosimy rodziny o pomoc chorym do dotarciu na to nabożeństwo. Przypominamy, że obłożnie chorych odwiedzamy co miesiąc w soboty po I piątku. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii zanoszą Komunię św. do chorych w każdą niedzielę i uroczystość.
8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiary na dekorację. Prosimy, aby troskę o piękno kościoła przejęli Państwo: Cecylia Śledź, Krystyna Czarnik, Józefa i Tadeusz Szatkowscy, Krystyna i Józef Piotrowscy, Barbara i Józef Kotniewicz, Agnieszka i Rafał Janeczek, Katarzyna i Grzegorz Żurek, Krystyna i Tadeusz Podgórscy.

Intencja Apostolstwa Modlitwy: Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Barbara Świątek z Rylowej. Msza św. pogrzebowa we wtorek o g. 14.00. Wyprowadzenie ciała z kaplicy cmentarnej o g. 13.45. Dobry Jezu…