Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego /31.03.2024 r./

Dzisiaj Msze św. o g.6.00, 9.00, 10.30. O g. 16.00 Msza św. z nieszporami.
W Rajsku Msza św. o g. 8.00 a w Górce o g. 9.30.
W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o g. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. W Rajsku Msza św.
o g. 8.00, a w Górce o g. 9.30. Po południu Mszy św. nie będzie. Składka na KUL i UPJPII.
W tygodniu Msze św. o g. 6.30. W środę o g. 18.00 Nowenna do MBNP i Msza św.
Po Mszy św. prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 20.00.
W I czwartek m-ca Msza św. o g. 6.30. Modlimy się o powołania.
W I piątek m-ca Msze św. o g. 6.30 i o g. 18.00. Modlitwą  i ofiarami wspieramy Misje św.
 W I sobotę m-ca Msza św. o g. 6.30.  O g. 18.00 Msza św. z niedzieli.
W najbliższą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego – Msze św. o g. 7.00, 9.00, 10.30
i o g. 16.00 Msza św. z nieszporami. W Rajsku Msza św.  o g. 8.00; w Górce o g. 9.30. Odpust w Cerekwi. Zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św.
    w środę i w piątek od g.17.30  oraz przed każda Mszą św. i w czasie adoracji.
  2. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W najbliższą niedzielę Święto CARITAS. Wdzięczną modlitwą obejmujemy szczególnie osoby tworzące nasz Parafialny Zespół CARITAS. W okresie przedświątecznym członkowie Parafialnego Zespołu CARITAS odwiedzili 65 rodzin z życzeniami i upominkami.
  4. W najbliższy czwartek o g. 18.00 w Sanktuarium MB Okulickiej młodzież klasy ósmej przyjmie S. Bierzmowania. Kandydatów do S. Bierzmowania polecamy w naszych modlitwach.
  5. Bóg zapłać ks. Grzegorzowi, S. Mironie, paniom z Chóru GAUDETE oraz druhom strażakom z OSP Szczurowa za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  6. Wyrażamy wdzięczność  Orkiestrze, scholi AMICITIA i chórowi GAUDETE za ubogacenie liturgii Triduum Sacrum a także młodzieżowej drużynie pożarniczej z Rajska oraz druhom i druhnom strażakom z OSP Górka, Rajsko i Szczurowa za pełnienie warty przy Grobie Pańskim.
  7. Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza i Dziewczęcej Służbie Maryjnej za aktywne włączenie się w liturgię.
  8. Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w piątek po Mszy św.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary na ogrzewanie kościoła. Złożono na ten cel 29 740 zł.
  10.  Bóg zapłać pewnej rodzinie za ofiarę 1000 zł na potrzeby parafii.
  11.  Od poniedziałku ulegają zmianie godziny popołudniowych nabożeństw i urzędowania kancelarii parafialnej.
  12.  Składamy serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiary na dekoracje. Prosimy, aby troskę o piękno kościoła przejęli Państwo: Anna i Leszek Zając, Renata i Jarosław Tabor, Agnieszka i Adam Cieśla, Barbara i Bożena Daniel, Adela Kijak, Anna Czarnik, Iwona i Grzegorz Piekarczyk, Joanna i Piotr Walas.