Życzenia Wielkanocne   admin

Drodzy Parafianie! Drodzy Rodacy!

Z okazji radosnych świąt Wielkanocnych, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.
Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus będzie dla Was źródłem radości i umocnieniem wiary w sens zmagań z trudnościami, jakie stawia przed Wami rzeczywistość dnia powszedniego.

Życzymy radości płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech pusty grób będzie dla Was znakiem nadziei, że to co po ludzku często wydaje się niemożliwe, dzięki mocy Bożej staje się możliwe.
Niech Zmartwychwstały darzy Was nieustannie swoją łaską i ma Was w swojej opiece. Niech wleje w Wasze serca nastrój miłości i serdecznych uczuć do wszystkich ludzi, za których On umarł, zmartwychwstał i niech wniesie w Waszą codzienność świąteczny blask wieczności i umacnia Swoim błogosławieństwem.
Pan, który pokonał śmierć i otworzył nam bramy życia wiecznego, niech sprawi, abyśmy obchodząc uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego zostali odnowieni przez Ducha Świętego i mogli zmartwychwstać do nowego życia.

Z Wesołym Alleluja życzą
Wasi Duszpasterze