Dekanalne Dziękczynienie za beatyfikację Jana Pawła II   admin

4 czerwca 2011 r. przeżywaliśmy w parafii Dekanalne Dziękczynienie za dar beatyfikacji Jana Pawła II. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i fragmentów koncertu Bethesdy!!!

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.30 przedstawieniem o Janie Pawle II przygotowanym przez młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczurowej. Następnie o godz. 18.00 odprawiona została w kościele parafialnym Msza święta dziękczynna. Przewodniczył jej i kazanie wygłosił ks. Stanisław Wojdak, ojciec duchowny WSD w Tarnowie.
Około godz. 19.30 rozpoczęło się spotkanie ewangelizacyjne z zespołem kleryckim "Bethesda" z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

OBEJRZYJ FRAGMENTY KONCERTU BETHESDY!!!!!!!