Kolędnicy Misyjni 2011   admin

W święto św. Szczepana po Mszy św. o g. 10.30 miał miejsce obrzęd rozesłania kolędników misyjnych.
Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Ks. Krzysztofowi i S. Edmundzie za przygotowanie kolędników misyjnych, dzieciom za trud kolędowania, a parafianom za złożone ofiary na pomoc dzieciom w krajach misyjnych. W tym roku złożono na ten cel 5530 zł. „Bóg zapłać”.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!!!
Czytaj =>>
10 grup kolędników odwiedziło nasze domy. Hasłem tegorocznego kolędowania były słowa „NSATU NZAMBI, NSATU KUZABA”, co w języku munukutuba używanym na południu Republiki Konga ozanacza: „Głód Boga, głód wiedzy”, a w wolnym tłumaczeniu: „By dzieci mogły poznać Boga i zdobywać wiedzę”.