Nowa Rada Parafialna   admin

18 listopada 2012r. (niedziela) odbyły się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Każdy pełnoletni parafianin mógł oddać głos na kartkach na dwóch kandydatów.

Zgłoszeni kandydaci to: Edward Cieśla, Tadeusz Habura/Rylowa/, Roman Hebal, Józef Nawrot/Włoszyn/, Jan Oleksy/Rylowa/, Jan Pawlik, Marek Pudełko, Stanisław Rosa/ul. Lwowska/, Stanisław Rosa/ul. Krakowska/, Stanisław Turaczy, Stanisław Wądołowski; z Górki: Józef Badowski, Ewa Głąb, Zbigniew Kozik; z Rajska: Jerzy Młynarczyk, Czesław Moskal, Zuzanna Rachwał.
W wyniku wyborów oraz z nominacji w skład nowej Rady Duszpasterskiej weszli:
z urzędu: Ks. Ireneusz Paluch, Siostra Grażyna Lupa,
z nominacji: Regina Wilaszek, Beata Marzec, Józef Badowski, Stanisław Wądołowski,
z wyboru:
ze Szczurowej - Edward Cieśla, Tadeusz Habura /Rylowa/, Stanisław Rosa/ul. Krakowska/, Stanisław Turaczy,
z Górki - Ewa Głąb, Zbigniew Kozik,
z Rajska - Jerzy Młynarczyk, Czesław Moskal.
Nowa Rada Duszpasterska rozpocznie działalność na spotkaniu w niedzielę 16 grudnia po Mszy św. o g. 16.00.