Poświęcenie Ochronki w Szczurowej   admin

26 marca 2014 roku w naszej parafii miało miejsce poświęcenie nowo oddanej do użytku Ochronki dla dzieci, którą prowadzą Siostry Służebniczki. Poświęcenia dokonał nasz rodak ks. Bp Jan Piotrowski, który przed wieloma laty uczęszczał do ochronki prowadzonej przez siostry. Zaproszeni goście uczestniczyli w Uroczystej Mszy Świętej w naszej parafialnej świątyni a następnie w programie słowno muzycznym przygotowanym przez siostry a przedstawionym przez dzieci z ochronki.

ZOBACZ ZDJĘCIA!

Przedstawienie przybliżyło postać założyciela zakonu bł. Edmunda Bojanowskiego i życie zgromadzenia, jak i codzienne życie w ochronce. Przedstawienie i gra młodych aktorów wszystkim bardzo się podobało i zostało obdarowane wielkimi brawami. Po przedstawieniu zaproszeni goście spożyli wykwintny posiłek, po czym miały miejsca okolicznościowe przemówienia.